PUBG (PAPÇİ) Oyun Kolu , Papçi Nasıl Oynanır?

PUBG (PAPÇİ) Oyun Kolu , Papçi  Nasıl Oynanır?

 

Değerli site ziyaretçilerimiz Teknolojinin hızlı ilerlemesi ile artık Video oyunlarıda Telefonlarda oynanabilmekte ve Oldukça fazla rağbet görmektedir. Öncelikli olarak Pubg Yani Herkesin tabiri ile Papçi Oyunu nasıl oynanır. Bunun hakkında biraz bilgi vereceğiz. Sonrasında Bu oyunu Telefonda Daha iyi oynayabilmeniz için Geliştirilmiş Oyun Konsolları Hakkında da bilgi vereceğiz.   

PUBG (Papçi ) Nedir?

PUBG Oyunu Telefonda Oyun oynamak isteyen Kullanıcılar için Gerçekten ilgi çekici ve eğlenceli bir oyundur. Oyunda Özellikle Gerçek kişiler ile ekip kurmanız onlarla telefonda sesli Özellikle Takım olarak kişilerin Tanıdıkları ile arkadaşları ile ekip olarak oynayabilmelerine olanak sağlamaktadır. Buda ekip arkadaşlarınızı seçebilmenize olanak sağlamaktadır. Oyunun Başlangıç Noktası Birlikte ekip olarak arkadaşlarınız ile Bir uçak ile hareket ettikten sonra,  Oyuncuların belirlenmiş alanlara Paraşüt ile atlayarak inmesi ile başlamaktadır. Paraşüt ile atladıktan sonra Elinizde ki imkanlar ile öncelikle öldürülmeden silahlarınızı toplamaya çalışıyorsunuz . Bir oyuna yaklaşık olarak 100 kişi dahil olmaktadır.

Son yıllarda Çocuk,Genç, Yaşlı, Bayan ve Erkek demeden her kesime hitap eden oyunlar yapılmakta ve Son olarak da PUBG ( PAPÇİ) oyunu zirveye yerleşmiştir

PUBG ( PAPÇİ)  Nasıl Oynanır?

 • Oyuncular Oyunu açtığında , Oyun başlangıç ekranında  Öncelikli olarak cinsiyet seçilmektedir. Menünün Sağ Kısmından kendinize birkaç adet başlangıç için kıyafetler alabilir ve Kıyafetlerinizi üzerinize giyebilirsiniz.
 • Oyun içerinde vurulmadan sağ salim ilerledikçe ve  puan toplamaya başladıkça  Çeşitli Sandıklar kazanabilirsiniz. Kazandığınız sandılar içerisinde Çeşitli Kıyafetler, Saç Tipleri V.B  ürünlere sahip olabilmektesiniz.
 • İşlemleri tamamladığınızda sol üstten oyunu başlatın. İlk doğuşta bir bekleme süresi oluyor  ve oyundaki herkes etrafınızda toplanacaktır. Belirlenen Bekleme süresi dolduğunda, Gördüğünüz oyuncular ile birlikte bir uçağın içerisine bineceksiniz. Bu uçak bir adanın başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar ilerleyecektir.
 • Tüm Oyuncular için haritada belirlenmiş bir alan vardır.Tüm oyuncular kendileri için belirlenmiş alanlara Paraşüt ile atlayarak iniş yapılmaktadır.

Yapılan başarılı paraşüt inişinden sonra tüm oyuncular özgür bir şekilde istediğini yapabilmektedirler. Oyunun en önemli amacı Oyuncu olarak alana indikten sonra Hızlı bir şekilde  rakipler tarafından öldürülmeden kendinize Etkili Silahlar, Zırh, Kask gibi  kendinizi korumak ve rakipleri daha hızlı öldürebilmek için silahlara vb malzemelere sahip olmanızdır. Oyunun tek amacı oyunda ki tüm rakipleri safdışı bırakarak oyunu birinci olarak bitirebilmektir. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise her noktadan her an birilerinin çıkabilme ihtimalidir. Özellikle evlere girerken ve çıkarken çok dikkatli olmalısınız çünkü; Tüm rakipler evlerde silah Zırh vb ürünler arayacağı için tehlikeli olacaktır.

Oyunda genel olarak çok dikkatli olmalısınız. Ve oyunu 1. Bitirmek için ölmemelisiniz. Ekip arkadaşlarınızla sesli görüşme ile koordineli bir şekilde ilerlemenizin de size faydası olacaktır. Herkes Kendi hedefine ilerlerken alan küçüldükçe herkes birbirini daha sık görecek ve rakipler bir birini öldürmeye başlayacaktır. Alan daraldıkça daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Harita üzerinde bir noktadan başka bir noktaya hareketiniz Sadece Yürüme Koşma Ürün içerisinde araba, Motorsiklet, Tekne gibi ulaşım  kolaylıkları mevcuttur.

TL’dir.

PUBG Silah Kılavuzu

TAARRUZ TÜFEKLERİ BOMBALAR KESKİN NİŞANCI TÜFEKLERİ YAKIN SİLAHLAR TABANCALAR
AKM EL BOMBASI AWM LEVYE R1895
M16A4 SİS BOMBASI M24 PALA P1911
M416 FLASH BOMBA KAR98 TAVA P92
SCAR-L MOLOTOF SKS ORAK P18C

 

İthalatçıları ilgilendiren Kısım ise ;

Oyunun Hızla yükselmesi ile ,Oyunu daha rahat oynayabilmek için Çinde  Papçi Oyun Konsolları üretilmeye başlanmıştır. Artık Telefondan oyunu oynayan oyunculara alacakları çok çeşitli oyun konsolları ile oyunlarını daha hızlı ve sorunsuz oynayabilmektedir. Papçi oyun konsollarının internetten satışıda artmaktadır. Çinden Papçi oyun konsolu ithal etmek istiyorsanız Adetlerin yüksek olması gerekmektedir. Çünkü; Adetler düşük olduğu zaman sabit olan maliyetler ürünün Türkiye’de ki fiyatlardan daha pahalıya gelecektir. Ürünün( Papçi Oyun Kolunun) Toptan fiyatları uygun olsun istiyorsanız ,adetlerin yüksek olması mantıklı olacaktır.İthalat işlemleri konusunda size yardımcı olabilmemiz için veyda’da İthalat Yapabilecek durumda değilseniz, Ürünlerin Toptan fiyatı konusunda size yardımcı olabiliriz. Bunun için  İletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz. Fakat İthalat işlemi için adetleriniz yüksek olmalıdır.

2 Yorum

 1. Avatar GÜMRÜK VERGİSİ diyorki:

  G.T.İ.P.’e göre bu konsolların mevzuatı nasıl oluyor?

  • Avatar Tarık YÜKSEK (Gümrük Müşaviri Yrd. 0541 678 7575) diyorki:

   GTİP olarak Oyun konsolu olarak değerlendiriliyor. GTİP 95049080 dir %20 ötv %18 kdv var.