Hakkımızda

          Gümrük Müşavirliği Mesleğin’de Uzman, deneyimli  kadrosu ve müşteri sorumluluğunun bilincinde olan, Güvenli, Hızlı ve kaliteli bir hizmet vermeyi ilke edinmiş,Titiz, zamanın sektörümüzdeki önemini bilerek Tüm Gümrük Müşavirliği hizmetlerinde Gümrük işlemlerini en kısa sürede sonuçlandırarak bilgileri anında müşterimizle paylaşıyoruz.

                      Firmamız Müşteriye özel hizmet anlayışıyla  2000 yılından itibaren   Tüm İthalat, İhracat, Transit ticaret/Aktarma, Antrepo İşlemleri, Zati eşya,Naklihane  işlemleriyle ilgili iş süreçlerinin takibi konusunda  hizmet vermek amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.Firmamız 2016 Yılı Ocak ayında Faliyetlerine Aile Şirketi olarak devam etmek kararı alarak, Yüksek Gümrük Müşavirliği Şirketini kurmuştur.

                 Firmamız İstanbul Gümrük Müşavirleri derneği üyesi olup, mesleki açıdan etik değerlere ve prensiplere bağlı kalmayı kendine ilke edinmiştir. Firmamız, her türlü ithalat ve ihracat işlemlerinin, gümrüklerde takibi ve sonuçlandırmasını ile Dış Ticaret firmaları ve Gümrük mevzuatı konusunda bilgi almak isteyen tüm firmalara Danışmanlık hizmeti vermektedir. uzman ve deneyimli  kadrosuyla birlikte,Dürüstlük ilkesiyle  profesyonel ve özverili bir hizmet veren kadromuzun’ da katılımıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duyarız.

Kurulduğumuz günden bu yana en önemli ve tek hedefimiz ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZI EN DOĞRU ŞEKİLDE BİLGİLENDİRMEK  SORUNLARINA PROFESYONEL YAKLAŞIMLAR; HIZLI VE ETKİN ÇÖZÜMLER SUNMAKTIR”.

Her zaman için hedefimiz bu olduğundan aşağıdaki ilkelerle hareket ederiz.

 İlkelerimiz

  • Yaptığımız iş ve işlemlerde, firmamız ile olan ilişkilerimizde ve onlara verdiğimiz hizmette hukukun üstünlüğün prensiplerinden ayrılmamak, dürüst ve açık olmak.
  • Deneyimli ve uzman bir kadro istihdam ederek hizmet kalitemizi üst seviyeye çıkarmak.
  • Ekibimizi sürekli eğitime tabii tutarak bilgi ve birikimlerini en üst seviyeye çıkarmak.
  • Hizmetlerimizi yerine getirirken hizmet verdiğimiz her aşamada, özveriyle çalışmak.
  • Bize ihtiyaç duyulduğu anda (hukuki ve teknik anlamda bilgi aktarmak) çözüm ortaklarımızın yanında olmak.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • Disiplin
  • Şeffaflık
  • Gelişimcilik

Saygılarımızla

Tarık YÜKSEK
Gümrük Müşaviri Yrd.

Üyeliklerimiz