Anne Bebek Sırt Çantası, Bebek Bezi Çantası, Sırt Çantası

ABOUT BABY, ABOUTBABY VE LEQUEEN ANNE BEBEK BAKIM SIRT ÇANTASININ ÖZELLİKLERİ:

1.Waterproof kumaş özelliği ile Güzel ,Kaliteli ,Modaya Uygun Tasarımı , ve Dayanıklı olması ..

2.Multi İşlev ; Aboubaby ve Lequeen Çantalarını Her zaman rahatlıkla , Bebek ve Çocuklarınız ile Her yerde kullanabileceğiniz gibi   .Anne Bebek Bakım Sırt çantası olarak’da kullanabilirsiniz.

4-Ekstra Cep ve muhafaza alanları ile Sadece bebekleriniz ve Çocuklarınız ile dışarı çıkarken Kullanabileceğiniz gibi , Alışveriş, Seyahat vb. Birçok  alanda İKİNCİ BİR ÇANTA taşımanıza gerek kalmadan , ABOUTBABY VE LEQUEEN Çantaları Günlük hayatınız da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

*Mendil cebi Sayesinde Mendillerinizi Çantanızı açmadan ve Çantanızı sırtınızdan indirmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

*Süt şişesi, Mamaları ve Yanınızda taşımak istediğiniz sıcak su için Isıyı Muhafaza edebilecek Termoslu Hazneleri vardır.

*Su şişesi için ayrıca yeri mevcuttur.

*Elbiseler için , Bebek bezi için , Havlular için ,Bebek Mamaları  vb. ürünlerinizi koyabileceğiniz Çok geniş bir hazneye sahiptir.

*Yüksek Kalitede Suya Dayanıklı ve Su geçirmez Kumaşı sayesinde Çantanızın üzerine dökülecek su,Mama vb sıvıları rahatlıkla ve kolayca temizleyebileceğiniz bir Kumaş dokusuna sahiptir.

*Bu Çantayı Sırt Çantası olarak kullanabilme imkanına sahip olmanız nedeni ile Alışveriş,Seyahat vb. alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

HEDİYELERİMİZ;

*Siz değerli Annelerimize , Günlük hayatlarında kolaylık sağlaması için Eviniz’de ,Misafirlikte Ve Seyahatlerinizde kullanmak için alt açma aparatı hediyemizdir.

*Bebek arabanız ile Dışarıda ve alışveriş merkezinde gezerken çantanızı sırtınız da taşımamanız için arabanıza rahatlıkla bağlanabilecek 2 aparat sayesinde çantanızı bebek arabanızın arkasına rahatlıkla tutturabilirsiniz. Bu sayede yorulmadan gezeblirsiniz.

Aboutbaby ve Lequeen Anne Bebek Bakım Çantaları Toptan Satışlarımız için 0850 532 0478 Tel. Numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
**Aboutbaby Parekende satışlarımız için aşağıda ki linke tıklayarak Güvenli Alışverişinizi yapabilirsiniz.

Whatsap & Cep: 0541 678 75 75