Secret Bra Yeni Nesil Silikon Sütyen

Secret Bra Yeni Nesil Silikon Sütyenleri;  

Kullandığınız Sütyenler sizi sıkıyor mu, Giydiğiniz Elbiselerin altından iz mi yapıyor? Sütyen Tellerinden ve Kancalarından

ve kopçalarından Sıkıldınız mı?  O zaman sıkı durun Yeni nesil Silikon Sütyen Scret Bra sayesinde Gece kıyafetleriniz ile ,Düğün Toplantı ve katıldığınız gece eğlencelerinde Rahatlıkla kullanabileceğiniz İpsiz,Askısız ve kopçasız bu SİLİKON SÜTYENLER sayesinde artık daha rahat olacaksınız.

Ayrıca ; Gögüslerinizin Daha düzgün ve Toparlanmış durmasını sağlayacaktır. Klasik Sütyenlere Nazaran Daha Çok Rahat edebileceğiniz Scret Bra Silikon Sütyenleri Türkiye’ye tarafımızdan getirilecektir.

 Secret Bra Sütyenleri Sayesin’de  Rahatlık ve konforun farkına varacaksınız. Secret Bra (Silikon Sütyenler) Göğüs bölgelerinizin Toparlanmasına, Şekillendirilmesine yardımcı olarak daha fazla rahatlık sağlar.
Secret Bra Slikon Sütyenler Standar Klasik sütyenlerden değildir. İpsiz ,Kopçasız (Silikon Sütyen) olması ve Sütyenin sıkılığını kendinizin ayarlayabiliyor olmanız sayesinde Size muhteşem bir rahatlık sunacaktır. Sıradan sütyenlerde ki gibi sürekli rahatsız etmez. Gece Kıyafetleri, Gelinlikler, Nişan Kıyafetleri ,Askılı kıyafetler ile kullandığınızda omuzunuz’da ve Sırt Bölgenizde her hangi bir ip, askı vb her hangi bir şey gözükmeyeceğinden sizi rahatsız etmeyecektir. 

Secret Bra Göğüs dikleştirici ve dolgunlaştırıcı özelliği ile klasik sütyenlerden daha kullanışlı olması Göğüslerinize destek sağlaması nedeni ile  sizi rahatlatacaktır.

Secret Bra Silikon Sütyenler  İki Farklı Renkten oluşmaktadır.

Renkler Standart olarak

Siyah ve Krem Renklerdir.

Silikon Sütyenlerin Bedenleri :

A Beden / B Beden/ C Beden Ve D Beden olmak üzere 4 Bedenden iki renkten oluşmaktadır.