CHP’Li Gül Taşlı Cenal baş örtüsünü Gezi Parkı Olayları için alet etti.

GEZİ PARKI PROVAKATÖRLERİ

Gezi Parkı olayları Geçek amacının dışına çıkmış olup Maalesef üzülerek belirtmek zorundayım ki ,İşler çığırından çıkmış durumdadır İşte en son Gezi parkı  provakatörü Sosyal paylaşım sitelerine hızla yayılan bu video da , Ak Parti mitinginde Sayın Başbakana hayranlığını farkı bir ifade ile anlatmaya çalışan yaşlı teyzeye saygısız bir şekilde çekmiş olduğu video ile cevap veriyordu.

“EŞİM MÜFTÜ DİYEN BU KADIN GERÇEK’DE KİMDİR”

Çekilen karalama amacı güden bu Videoda başörtülü bir kadının kamera karşısına geçerek,hem Başbakan Erdoğan’ı hem de Sayın Başbakana hayranlığını dile getiren yaşlı teyzeye ağıza alınmayacak sözlerle eleştiriyor ve hakaret ediyordu.Birçok kişi de video’da ki bu görüntülere  inanarak; eşim müftü diyen bu kadının videosunu kendi sosyal paylaşım sitelerindeki adreslerinden paylaşımda bulunmuşlardı.

A Haber’de yayınlanan Deşifre programı,Bu kadının gerçekte kim olduğunu ortaya çıkarmıştır. Sayın Başbakan Erdoğan’ı Adeta küfür ederek eleştiren bu kadının gerçek’de Gül Taşlı Cenal olduğu böylece ortaya çıkmış oldu.

GÜL TAŞLI CENAL KİMDİR?

Adı “Gül Taşlı Cenal”,olan bu kadın İstanbul Bilgi Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünden mezun olmuş. Bir dönem Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün Basın danışmanlığı kadrosunda yer almıştır.Daha sonra  Çeşitli yayın organlarında muhabirlik yapmış, kadın programlarında da yapım asistanlığı görevinde bulunmuş. Gazeteciliği bıraktıktan sonra  Balıkesir’in Burhaniye ilçesine taşınan Gül Taşlı Cenal, Bar işletmeciliği yapmaya başlamış olup, 2010 yılında CHP İlçe Başkanı Faruk Celal ile hayatını birleştirmiştir. Gül Taşlı Cenal Gezi Parkı provokasyonlarında da sürekli en ön sıralarda yer alarak, Sadece amacı düşüncelerini dile getirmek isteyen sade vatandaşları kışkırtmıştır. Haberin kayağına ait videyo aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.Bu olayın gerçek yüzünü ortaya çıkaran A HABER çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyorum ve bu tar kişilerin Türkiye’de ki emellerine ulaşamayacaklarını,Hiç bir zaman istediklerinin olmayacağını zamanla görecekler.

İşte kimliğini ortaya çıkaran o video izlemek için tıklayınız

Haber Kanyağı